W niedzielę nad siedleckim zalewem odbył się drugi etap Zalew Cup, czyli pucharu w pływaniu na wodach otwartych. Zawody rozegrano na dystansach: 100 m, 200 m, 400 m, 1000 m. Organizatorem Zalew Cup było tradycyjnie stowarzyszenie Leniwce.pl. Podajemy wyniki.
Kategoria 100 metrów
– dziewczęta do lat 12
I miejsce: Wiktoria Borowik,
– dziewczęta 13-16 lat
I miejsce: Natalia Kuć (Barakuda),
II miejsce: Aleksandra Radomińska (Barakuda),
III miejsce: Jagoda Skolimowska (Drużyna Gandalfa),
– kobiety
I miejsce – Ewa Skolimowska (AZS WUM),
II miejsce – Anna Rutkowska (Siostrachy z Wyżyńca Radość),
III miejsce – Beata Dąbrowska,
– chłopcy do lat 12
I miejsce: Dawid Gut (UKS Ósemka),
II miejsce: Jakub Oszal (UKS Ósemka),
III miejsce: Krystian Zanikowski (KSPiG),
– chłopcy 13-16 lat
I miejsce: Arek Marczak (KS Barakuda),
II miejsce: Karol Wydra (Barakuda),
– mężczyźni
I miejsce: Wiesław Bar,
II miejsce: Paweł Janiak (Leniwce.pl),
III miejsce: Kamil Jończy,
Kategoria 200 metrów
– dziewczęta do lat 12
I miejsce: Wiktoria Borowik,
– dziewczęta 13-16 lat
I miejsce: Natalia Kuć (Barakuda),
II miejsce: Aleksandra Radomińska (Barakuda),
III miejsce: Jagoda Skolimowska (Drużyna Gandalfa),
– kobiety
I miejsce – Ewa Skolimowska (AZS WUM),
II miejsce – Anna Rutkowska (Siostrachy z Wyżyńca Radość),
III miejsce – Beata Dąbrowska,
– chłopcy do lat 12
I miejsce: Dawid Gut (UKS Ósemka),
II miejsce: Jakub Oszal (UKS Ósemka),
III miejsce: Krystian Zanikowski (KSPiG),
– chłopcy 13-16 lat
I miejsce: Karol Wydra (Barakuda),
II miejsce: Arek Marczak (KS Barakuda),
– mężczyźni
I miejsce: Wiesław Bar,
II miejsce: Paweł Janiak (Leniwce.pl),
III miejsce: Paweł Zapałowski (Leniwce.pl),
Kategoria 400 metrów
– kobiety
I miejsce: Ewa Skolimowska (AZS WUM),
II miejsce: Anna Rutkowska (Siostrachy z Wyżyńca Radość),
– chłopcy 13-16 lat
I miejsce: Arek Marczak (KS Barakuda),
II miejsce: Karol Wydra (Barakuda),
– mężczyźni
I miejsce: Wiesław Bar,
II miejsce: Paweł Janiak (Leniwce.pl),
III miejsce: Paweł Zapałowski (Leniwce.pl),
Kategoria 1000 metrów
– dziewczęta 13-16 lat
I miejsce: Natalia Kuć (Barakuda),
II miejsce: Aleksandra Radomińska (Barakuda),
– kobiety
I miejsce: Ewa Skolimowska (AZS WUM),
II miejsce: Anna Rutkowska (Siostrachy z Wyżyńca Radość),
– chłopcy 13-16 lat
I miejsce: Arek Marczak (KS Barakuda),
II miejsce: Karol Wydra (Barakuda),
– mężczyźni
I miejsce: Wiesław Bar,
II miejsce: Paweł Janiak (Leniwce.pl),
III miejsce: Paweł Zapałowski (Leniwce.pl),