Pogoń przegrała z Wisłą

Aneta Borkowska sobota, 5 października 2024, 19:51 Sport

Siedlecka Pogoń w 12 kolejce I ligi przegrała z Wisłą Kraków 1:3. Spotkanie rozpoczęło się dobrze, bo już 7 minucie bramkę strzelił Karol Podliński, który dobił piłkę po nietrafionym karnym przez Lukasa Hrnciara.

Pogoń Siedlce – Wisła Kraków, zdjęcie: TVP Sport

AKTUALIZACJA: Niestety Wisła odrabia straty. W 26 minucie bramkę strzela nam Rafał Mikulec. Jest 1:1.

AKTUALIZACJA: W pierwszych minutach drugiej połowy niestety tracimy bramkę. W 52 minucie meczu kolejnego gola strzelił Mikulec. Wisła prowadzi z Pogonią 2:1.

AKTUALIZACJA: Powiększa się przewaga rywali. Trzecia bramka dla Wisły za sprawą Angel Rodado pada w 59 minucie spotkania.

Mecz kończy się wynikiem 3:1 dla Wisły.

Adam Nocoń, trener Pogoni

Biało-niebiescy grali dziś już pod wodzą nowego trenera, którym został Adam Nocoń. – Od początku trzeba było uważać na dużą jakość Wisły i obawiałem się, że w drugiej połowie zespół jeszcze podkręci tempo i tak się stało. Przegraliśmy za dużo pojedynków jeden na jeden. Szkoda, ze zadebiutowałem porażką, ale Wisła to wielka jakość, więc z tak mocnym przeciwnikiem trzeba mieć też dużo szczęścia. A dziś trafiliśmy na rozpędzoną Wisłę.

Aktualnie biało-niebiescy zajmują ostatnie 18 miejsce w tabeli, a więc są w strefie spadkowej. Za tydzień przerwa w rozgrywkach i w tym czasie Pogoń rozegra mecz sparingowy ze Zniczem Pruszków.