Pogoń rozpoczęła walkę w pierwszej lidze od przegranej

Aneta Borkowska sobota, 20 lipca 2024, 17:23 Sport

Siedlecka Pogoń rozpoczęła dziś o godz, 17. zmagania w pierwszej lidze. Pierwszy mecz rozgrywany jest przed własną publicznością, a rywalem biało-niebieskich jest Chrobry Głogów. Trwa pierwsza połowa, na razie siedlczanie przegrywają z rywalami 0:1.

AKTUALIZACJA: zakończyła się pierwsza połowa. Niestety Pogoń przegrywa z Chrobrym 0:2. Bramki strzelili nm: Sebastian Bonecki oraz Szymon Bartlewicz.

AKTUALIZACJA: na sam koniec spotkania, w doliczonym czasie gry padła pierwsza bramka w siatce rywali. Gola dla biało-niebieskich strzelił Lukas Hrnciar.

Pierwszy mecz w sezonie podopieczni Marka Brzozowskiego przegrali z Chrobrym Głogów 1:2.

zdjęcia: Rafał Wysocki